İş Başlamadan Önce %50, İş Tesliminden Sonra Kalan %50 Tutar Ödenir.


Kullanıcı dostu bir politika izleyerek kaynak kodların müşteriye uygun fiyata satılmasına karar vermiştir. Belirli şartlar altında kaynak kodları satın alabilirsiniz ?


Web siteniz için fiyat teklifi hazırlanırken firmamızın reklamını sitenizin en alt tarafında yayınlayacağınızı kabul ediyormuş gibi fiyatlandırma yapılır. Dilerseniz belirli bir ücret karşılığında bu yazıyıda kaldırabiliriz.


PHP / HTML5 / CSS3 / JAVASCRİPT / VUE.JS / JQUERY / MYSQL / APİ / LARAVEL Web Siteniz , en güncel teknoloji olan W3 standartlarına uygun olarak kodlanacaktır. Responsive tasarım, web sitesinin mobil, tablet, laptop gibi nasıl cihazdan girilirse girilsin, site içerisindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur.


Eğer bizden Hosting , Domain , SSL , Özel İP veya Yıllık Destek Hizmeti Satın almadıysanız ÖDEMİYORSUNUZ!


Web siteniz ile ilgili görüşme yapılarak tasarım süreci ile ilgili bilgiler not edilir ve tasarım süreci başlar. Web siteniz istekleriniz doğrultusunda tasarlanmaya başlar ve sizden gelen onaylar neticesinde web siteniz teslim edilir.