”Referanslarımız Ne Diyor?”

Türkiye’nin çeşitli illerinden 20’den fazla sektörde faaliyet gösteren onlarca mutlu müşteri hakkımızda ne düşünüyor..

Sitelerini satışa hazır hale getirdiğimiz projeleri de “Referanslar” isimli sayfamızdan daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

“Ideasoft’tan aldigimiz ürünün hem fonkyonel kullanimi hem de daha estetik bir hale getirmesi icin Canan Hanim’a basvurduk.Kendisinin pratikligi,bilgisi ve is disiplini bizleri cok etkiledi.En cok etkilendigimiz gün ve saat ayirmaksizin sorunlarimizi cozmekteki mahareti.Sitemizin tasarimi bittigi halde hala kendisiyle uyum icinde calismaya devam ediyoruz.”

Moris Sabaner & Albert Nahmiyas

Kullanıcı dostu site tasarımı yapmakla kalmayıp, siteyle ilgili yaşadığım en ufak sorunda bile çekinmeden arayabildiğim mobil cep ilkyardımım.Siz yeter ki nasıl bir site istediğinizi anlatın, gerisini ona bırakın. Gönül rahatlığıyla herkese tavsiye edebileceğim işinin ehli, titiz ve bir o kadar da profesyonel bir yazılımcı.

Duygu Delibaş

Çok verimli bir çalışma oldu. Her şey konuştuğumuz gibi yapıldı ve zamanında teslim edildi.

Ahmet Halük Anasonoğlu

Uzunca bir süre internet sitesi yaptırmak istedim ve bu bekleyişin sonu tam istediğim gibi oldu. Doğru adrese gelmiştim ve her şey en ince detayına kadar harika oldu. Siteme yazı koymayı bile öğrendim kendisinden ben ki excel tablosunu tek sayfa olarak çıktı almayı başaramayan insan 🙂 kısacası Canan Yılmaz her iş yerine lazım. Siz sadece nasıl bir site istediğinizi söyleyin gerisi emin ellerde.

Ceren Şarman

Eksiklerimizi sorunsuz ve zamanında tamamladı. Kuvvetli iletişimi ve çözüm odaklı yaklaşımından ötürü tekrar teşekkür ederim.

Hakan Yıldız

İdeasoft altyapısı ile tasarımını yaptığım sitede pek çok eksik ve düzensizlik vardır. Benim taleplerim yanında Canan hn da profesyonel gözle sitemizi inceleyip eksiklerimizi gördü.Tamamen çözüm odaklı ve işini tam yaparak işimizi tamamladı.Emeklerine sağlık. Çalışmaya devam edeceğimizi umuyorum.

Gülseren Seney

İstemiş olduğum geliştirmeyi ve danışmanlığı söz verdiği zamanda ve konuştuğumuz şekilde teslim etti. Sitemizin gelişimi için çok yardımcı oldu. Bilgili ve sonuç odaklı bir freelancer. Çalışılmasını tavsiye ediyorum.

Emre Ayan

Biz gibi kobilerin sizin gibi işini bilen ve süreci yönlendiren insanlara ihtiyacı var büyük firmalar gibi her yere para dağıtıp her imkanı bulamayan insanlar için sizler gibi işini ahlakıyla yapan insanlara ihtiyaç var.

Nihat Acar

Gerçekten kendisinden oldukça memnun kaldım. Çok kahrımızı çekti. İstediğimizden de güzel bir iş çıktı. İnternet işlerinden pek anlamayan insanlarız, anlayacağımız şekilde doğru yönlendirmelerle harika bir iş oldu. Uzun süre çalışacağımı bildiğim, web sitem için danışacağım ilk isim. Harikasınız.

Arzu Obuz

İşini seven özen gösteren müşterisini sabırla dinleyen iş bitmeden rahat edemeyen işin hakkını veren bir arkadaşımız. bir sonraki çalışmada görüşmek üzere. içime tamamen sinen bir site oldu. tekrar tekrar teşekkürler Canan hanım.

Mercan Dağ