Canan yılmaz
Kimdir ?

1987 Bulgaristan doğumlu olup, ilköğretim ve lise eğitimini İzmir’de üniversite eğitimini ise 2008-2012 yılları arasında Bulgaristan’da tamamlamıştır.

2012 yılında Sofya Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünden iyi bir dereceyle mezun olmuştur. 2013 yılı itibariyle yazılım sektöründe ki yerini alıp, 2016-2017 yılları arasında da Microsoft Yazılım eğitimini tamamlamıştır.

Canan Yılmaz
Web Application Developer

Hayalinizdeki işi gerçeğe dönüştürüyoruz !

Web TasarımDijital dünyanın trendlerini yakından takip ediyor; modern tasarımlarla talep ve isteklerinize yönelik kullanıcı deneyimi odaklı tasarımlar çıkarıyoruz.

Web YazılımFirmanızın ihtiyaç duyduğu özel yazılımlar ile işlerinizi kolaylaştırıyor, tüm süreçleri raporlu ve tam zamanında teslim ediyoruz.

Grafik TasarımDoğru içeriğin gücünü biliyoruz. Tasarım trendlerini yakından takip ediyor, yaratıcı tasarımcılarımızın elinden çıkacak ve markanızı en iyi yansıtacak farklı görseller oluşturuyoruz.

SEOİşinde uzman kaliteli içerikler üretiyor; ürettiğimiz güçlü, etkili içeriklerle web sitenizin arama motorlarında daha iyi bir konumda görünmesini sağlıyoruz.

Referanslarımız Bizim İçin Ne Düşünüyor ?